preloader

Beyoğlu Kadın Doğum Uzmanı 0532 173 4989 Tüp Bebek Fiyatları

 Beyoğlu Kadın Doğum Uzmanı 0532 173 4989 Tüp Bebek Fiyatları

Beyoğlu Bölgesinde Kadın Doğum Uzmanı 2021 2022 2023

Jinekologlar / doğum uzmanları, kadın üreme sistemiyle ilgili sorunları tavsiye eder, teşhis eder ve tedavi eder ve kadınlara hamilelik öncesinde, sırasında ve sonrasında tıbbi bakım sağlar.

Jinekoloğunuz size jinekolojik bir sorunu daha ileri düzeyde değerlendirmek için bir işleme ihtiyacınız olduğu söylendi mi? Yalnız değilsin. Her yıl milyonlarca insan jinekolojik bir prosedür veya ameliyat yaptırmanın belirsizliği ile karşı karşıyadır.

İhtiyaç duymadan önce bu yaygın jinekolojik prosedürler ve ameliyatlar hakkında bilgi edinmek iyi bir fikirdir. O zaman, jinekoloğunuz potansiyel bir problem için daha fazla değerlendirmeye ihtiyacınız olduğunu söylerse bir adım önde olacaksınız.

Beyoğlu Kadın Doğum Uzmanı 0532 173 4989 Tüp Bebek Fiyatları
Beyoğlu Kadın Doğum Uzmanı 0532 173 4989 Tüp Bebek Fiyatları

Servikal Kriyocerrahi

Serviksinizdeki anormal hücreler tedavi edilmeden iyileşebilir. 1  Aksi takdirde, sağlık uzmanınız, serviksin bir bölümünü donduran oldukça etkili bir jinekolojik tedavi olan servikal kriyocerrahi veya kriyoterapi önerebilir.

Bu prosedürün amacı, kanser öncesi hücreler adı verilen kansere yol açabilecek değişiklikleri gösteren herhangi bir anormal rahim ağzı hücresini yok etmektir. 2  Jinekoloğunuz,  durumunuzu tanımlamak için servikal displazi terimini kullanabilir  .

Kolposkopi

Kolposkopi, kolposkopla gerçekleştirilen cerrahi olmayan bir tanı aracıdır. Bir kişide anormal Pap smear olduğunda serviks, vajina ve vulvayı daha ayrıntılı incelemek için kullanılır . 3  Jinekoloğunuz alışılmadık hücrelerden oluşan bir alan bulursa, bir örnek alıp test için laboratuvara gönderebilir.

Pelvik Laparoskopi

Laparoskopi, genellikle genel anestezi altında gerçekleştirilen cerrahi bir işlemdir. 9  Bununla birlikte, uyanık kalmak için hasta izin anestezi diğer türleri ile gerçekleştirilebilir.

Tipik pelvik laparoskopi, göbek deliğinde veya alt karın bölgesinde küçük (1/2 ila 3/4 inç) bir kesi içerir. Daha sonra cerrahın organlarınızı daha kolay görmesine yardımcı olmak için karnınıza karbondioksit pompalanır. Durumunuza bağlı olarak doku örnekleri alabilir, yara dokusunu kaldırabilir, rahminizi onarabilir veya yumurtalıklarınızı alabilir.

Verywell’den Bir Söz

Jinekoloğunuzun önerdiği herhangi bir prosedür hakkında endişelerinizin olması anlaşılabilir bir durumdur. Mümkün olduğu kadar çok öğrenmek iyi bir fikirdir, ancak doktorunuzla iyi bir konuşma yapmanız da önemlidir. Ona aklınıza takılan soruları sorun ve hamile olup olmadığınızı ona söylemeyi unutmayın.

Beyoğlu Merkez , Arapcamii ,Asmalımescit , Bedrettin , Bereketzade , Bostan , Bülbül , Camiikebir, Çatmamescit , Cihangir , Dolapdere , Emekyemez , Evliyaçelebi , Firuzağa , Galatasaray , Gümüşsuyu , Hacıahmet , Hacıhüsrev , Hacımimi , Halıcıoğlu , Hasköy, Hüseyinağa , İstiklal , Kabataş , Kadımehmetefendi , Kalyoncukulluğu , Kamerhatun, Kaptanpaşa , Karaköy , Karamustafapaşa , Kasımpaşa , Katipmustafaçelebi , Keçecipiri , Kemankeş , Kılıçalipaşa , Kocatepe , Küçükpiyale , Kulaksız , Kuloğlu , Müeyyetzade , Ömeravni , Örnektepe , Piripaşa , Piyalepaşa , Pürtelaş , Şahkulu , Şehitmuhtar , Şişhane , Sururimehmetefendi , Sütlüce , Taksim , Tarlabaşı , Tepebaşı , Tomtom , Yahyakahya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara