preloader

Gaziosmanpaşa Kadın Doğum Uzmanı 0532 173 4989 Tüp Bebek Fiyatları

 Gaziosmanpaşa Kadın Doğum Uzmanı 0532 173 4989 Tüp Bebek Fiyatları

Kadın Hastalıkları ve Doğum 2021 2022 2023

Kadınların sağlık bakımı ihtiyaçlarını ele alırken, obstetrik ve jinekoloji farklıdır ancak birbiriyle bağlantılıdır. Jinekologlar ve doğum uzmanları kadın üreme sistemi ile çalıştığı için, birçok doktor bu tıbbi uzmanlıkları kadın doğum uzmanı ve jinekolog veya kadın doğum uzmanı / jinekolog olmak için eşleştiriyor.

OB / GYN’ler diğer hekimlere danışman olarak hizmet verebilir veya kadınlar için birincil hekimler olabilir. OB / GYN’ler ayrıca kanser için hayati taramalar yapabilir, enfeksiyonları tedavi edebilir ve pelvik organ veya idrar yolu problemleri için ameliyat yapabilir.

Kadın hastalıkları ve jinekoloji arasındaki farklar

Bu iki tıp alanı kadınlara özel bakım sağlar, ancak aralarında önemli farklılıklar vardır:

  • Kadın Hastalıkları  – Doğum uzmanları hamileliğin tüm yönlerine, doğum sonrası / doğum sonrası bakım ve doğum üzerine odaklanır. Bu doktorlar genellikle doğurganlık tedavilerinden fetal tanı prosedürlerine ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesine (NICU) rehberlik sunmaya kadar kadın üremesinin diğer alanlarını destekler. Kadın doğum uzmanları bebekleri vajinal doğum ve Sezaryen (cerrahi) ile doğurur.
  • Jinekoloji  – Jinekologlar, rahim, fallop tüpleri, serviks, yumurtalıklar ve vajina gibi kadınların üreme organlarının bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. Bir jinekolog pap smear yapar, rahim veya vajinal enfeksiyonlar gibi durumları ve doğurganlık problemlerini tedavi eder ve tüp ligasyonları ve histerektomiler gerçekleştirir.

Güvenebileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir OB / GYN bulmak, mümkün olduğunca sağlıklı kalmak için çok önemlidir. Bir düşünün: OB / GYN’niz, aile planlaması, cinsel sağlık, doğum ve menopoz gibi hayatınızın en önemli ve yoğun özel sağlık sorunlarından bazılarını ele alacaktır. İyi haber şu ki, Gillette, WY’deki obstetrik bakım da dahil olmak üzere tüm sağlık ihtiyaçlarınız için kurul onaylı bakım sunan üç yüksek vasıflı, bakım veren kadın doğum uzmanı / GYN var .

Gaziosmanpaşa Kadın Doğum Uzmanı 0532 173 4989 Tüp Bebek Fiyatları
Gaziosmanpaşa Kadın Doğum Uzmanı 0532 173 4989 Tüp Bebek Fiyatları

Gillette’te kadın sağlığı ve kadın hastalıkları alanında mükemmellik

Summit OB / GYN’de genel sağlıktan hamileliğin keyfine, menopoza ve ötesine kadar hayatınızın her aşaması için kendini işine adamış doktorlar sizin için buradalar. Sağlığınızın arkasına zengin deneyim, gelişmiş, minimal invaziv cerrahi teknikler ve sarsılmaz şefkat koyun.

Gaziosmanpaşa Merkez Bağlarbaşı , Barbaroshayrettinpaşa , Fevziçakmak , Göztepe , Hürriyet , Karadeniz , Karayolları , Karlıtepe , Küçükköy , Mevlana , Pazariçi , Sarıgöl , Şemsipaşa , Yenidoğan , Yıldıztabya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara