We Provide
Quality Dental Care
Changing lives
one smile at a time
Smiles that
fit your lifestyle!

Ozon Tedavisi Nişantaşı 2021 yılında kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08.00 – 19.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve deneyimli kadromuzla sizler için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz.

Çalıştığımız uzun yıllarda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Hizmetlerimiz

Nöral Terapi

Nöroloji sinir sistemi fizyolojisi ve hastalıkları ile ilgilenen tıbbi bilim dalıdır. Art clinic tr sinir sistemi; beyin, spinal kord (omurilik) ve periferik sinir sisteminden oluşur.

Ozon Tedavisi

Ozon 3 oksijen molekülünden oluşan bir gazdır. Doğal çevremizde var olan ozonu art clinic tr genellikle bizi atmosferdeki zararlı UV ışınlarından koruyan özelliği ile tanırız.

Çocuk Cerrahisi

Çocuk cerrahisi, art clinic tr doğumdan 16 yaşına kadar çocukların cerrahi ve ürolojik problemlerinin tanı ve tedavisi ile uğraşan cerrahi bir bilim dalıdır.

Glutatyon Tedavisi

Glutatyon, art clinic tr nişantaşı karaciğer tarafından doğal olarak üretilen bir maddedir . Aynı zamanda meyvelerde, sebzelerde ve etlerde de bulunur.

C Vitamini Takviyesi

C vitamini, genel vücut sağlığında önemli bir rol oynar. Yüksek dozlarda, art clinic tr bağışıklık yanıtlarımızı güçlendirmeye yardımcı olabilir

Medikal Estetik

Yaşlanma başta olmak üzere doğal ve yapay etkenler, art clinic tr cildin eski görünümünü kaybetmesine ve deforme yaşanmasına sebep olmaktadır.